Вітаю Вас Гість!
Неділя, 20.09.2020, 22:55
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[23.03.2020][Термінові оголошення]
Оголошення про закриття тендеру
[20.03.2019][Листи Управління]
Про Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"
[18.02.2019][Накази Управління]
Всеукраїнський конкурс на кращий план-­конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів
[07.02.2019][Листи Управління]
Перелік міжнародних мовних іспитів результати
[05.02.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[30.01.2019][Накази Управління]
Про внесення змін до наказу від 28.12.2018р.№214-од "Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників"
[30.01.2019][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Коломийської міської ОТГ у лютому 2019
[18.01.2019][Поточні оголошення]
Щодо проведення вебінару до Дня безпечного Інтернету
[17.01.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[03.01.2019][Поточні оголошення]
Літній табір з олімпіадної математики для талановитих підлітків

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 175 176 »
18 грудня в мистецькому центрі «Світовид» відбулося урочисте закриття І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020».

Зі словами подяки креативним, відданим, закоханим у свою професію педагогам виступили начальник управління освіти Коломийської міської ради Любомир Бордун та в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олег Дем‘янюк. 

Усього в конкурсі взяло участь 14 найбільш фахових та готових до змін учасниць управління освіти Коломийської міської ради в номінаціях «Хімія», «Образотворче мистецтво», «Зарубіжа література», «Початкова освіта». У результаті змагань переможцями конкурсу стали:

- Кушка Надія Йосипівна, учитель хімії Коломийського ліцею №9;
- Дяків Світлана Василівна, учитель образотворчого мистецтва Коломийської гімназії №10;
- Мар‘яш Ірина Миколаївна, учитель зарубіжної літератури Коломийського ліцею №8;
- Герелюк Леся Юріївна, учитель початкових класів Коломийського ліцею №2.

Призери й переможці нагороджені грамотами управління освіти Коломийської міської ради та грошовими преміями. А вже сьогодні, 19 грудня, у місті Івано-Франківську розпочався ІІ (обласний) етап випробувань. Тож побажаємо конкурсанткам перемоги й успіху!
Додав: News | Переглядів: 61 | | Дата: 28.12.2019

«Пізнай свій край, себе, свій РІД, свій народ, свою землю – і ти побачиш шлях у життя. Шлях, на якому найповніше розкриються твої здібності. Ти даси йому продовження, вторувавши стежину, із тієї стежини вже рушили у життя твої нащадки. І також будеш ти»
Г. Сковорода

18 грудня у Коломийському закладі дошкільної освіти № 5 «Барвінок» відбулось відкриття народознавчої кімнати проекту «ЕТНОХАТА БАРВІНКА», у якій представлені вісім тематичних етноосередків. Завданням такого проєкту є формування освіченої та розвиненої особистості дошкільника, виховання основ патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу. Адже «Без минулого немає майбутнього». У класичних музеях не можна торкатися експонатів руками, а в народознавчій кімнаті розглядати, обстежувати тактильно, створювати власну дитячу експозицію в різних формах роботи з педагогами. Тут дитина буде співавтором, а не пасивним спостерігачем.
Додав: News | Переглядів: 50 | | Дата: 28.12.2019

Одним із пріоритетних завдань сучасної школи є створення умов, які забезпечують виявлення та розвиток обдарованих дітей. Участь у предметних олімпіадах – яскравий показник ефективної роботи з талановитими та здібними учнями.

Днями завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, що цьогоріч проводився з 18 навчальних предметів. Їх учасниками стали 777 учнів 6-11 класів закладів загальної середньої освіти міста та приєднаних територіальних громад.

За офіційними даними наймасовішими були олімпіади з математики (93 учні), української мови та літератури (72 учні), фізики (72 учні), хімії (69 учнів). Незначною кількістю учасників відзначилися предметні змагання з французької мови (9 учнів), економіки (12 учнів) та астрономії (16 учнів).Як свідчать результати, більшість учнів успішно впорались із завданнями, виявили глибоке розуміння законів, теорій, продемонстрували вміння застосовувати теоретичні знання на практиці, обґрунтовувати одержані результати, робити узагальнення та висновки, відстоювати власну думку.

356 учасників стали призерами, зайнявши І-ІІІ місця, а саме, І місць – 65, ІІ місць – 117, ІІІ місць – 174.

Найрезультативніше виступили команди Коломийського ліцею №9 (58 перемог), Коломийського ліцею ім. М.Грушевського (52 перемоги), Коломийського ліцею імені В. Стефаника (49 перемог), Коломийського ліцею №2 (42 перемоги), Коломийського ліцею №4 імені С.Лисенка (38 перемог), Коломийського ліцею №5 імені Т.Г.Шевченка (37 перемог), Коломийського ліцею №8 (24 перемоги), Коломийського ліцею №6 імені Героя України Тараса Сенюка (19 перемог).

Уже в січні 2020 року 115 школярів міста візьмуть участь в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, який пройде в м. Івано-Франківську.

Юні інтелектуали розпочали активну підготовку до наступного етапу, тож бажаємо їм успіхів та нових звершень!


Додав: News | Переглядів: 66 | | Дата: 28.12.2019

«Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime»
«Дай людині рибу - і ти нагодуєш її лише раз. Навчи її ловити рибу - і вона буде сита все життя»

Під таким гаслом пройшов трьохденний тренінг для вчителів англійської мови, які працюватимуть у 1-их класах Нової Української Школи. З 13 по 15 грудня на базі Коломийського ліцею №5 імені Т.Г. Шевченка. 25 педагогів міста опанували новий якісний сучасний підхід до викладання англійської мови. Тренінг проводила досвідчена тренерка проєктів Британської ради методист інформаційно-методичного центру міста Долини – Галина Пирин. Кожен день був насичений теоретичним матеріалом та практичними завданнями. Таким чином усі вчителі мали змогу відчути себе в ролі учня та випробувати нові методи й підходи до викладання в початковій школі. Учасники тренінгу активно опрацювали такі модулі: навички 21-го століття, особливості навчання граматики та лексики, ігри на уроках англійської мови, інклюзивна освіта, педагогіка партнерства.

 Вчителі висловлюють щиру подяку тренерові та колегам за можливість удосконалюватися та підвищувати свою педагогічну майстерність.


Додав: News | Переглядів: 53 | | Дата: 28.12.2019

Hour of Code – це безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів шкіл за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. За час існування ініціативи в ній взяло участь понад 460 мільйонів школярів зі 180 країн!

Цього року ініціатива «Година коду» проходила з 9 по 13 грудня в рамках тижня комп’ютерних наук по всьому світу.

Впродовж тижня вчителі інформатики нашого міста провели уроки з програмування в рамках глобального руху Hour of Code. Діти впевнено виконували поставлені завдання, створювали свої невеликі ігри, отримали сертифікати та купу задоволення від процесу створення власного програмного продукту.

Дякуємо усім, хто долучився до ініціативи цього року та обов’язково приєднуйтесь до її проведення у наступному!
Додав: News | Переглядів: 59 | | Дата: 28.12.2019