Вітаю Вас Гість!
Середа, 15.07.2020, 11:37
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[23.03.2020][Термінові оголошення]
Оголошення про закриття тендеру
[20.03.2019][Листи Управління]
Про Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"
[18.02.2019][Накази Управління]
Всеукраїнський конкурс на кращий план-­конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів
[07.02.2019][Листи Управління]
Перелік міжнародних мовних іспитів результати
[05.02.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[30.01.2019][Накази Управління]
Про внесення змін до наказу від 28.12.2018р.№214-од "Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників"
[30.01.2019][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Коломийської міської ОТГ у лютому 2019
[18.01.2019][Поточні оголошення]
Щодо проведення вебінару до Дня безпечного Інтернету
[17.01.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[03.01.2019][Поточні оголошення]
Літній табір з олімпіадної математики для талановитих підлітків

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 175 176 »
12 грудня 2019 року стартував перший етап змагання з волейболу серед учнів закладів загальної середньої освіти «Шкільна волейбольна ліга України». Цього року вони проходитиме на площадках Коломийського ліцею № 6 імені Героя України Тараса Сенюка.

Такі змагання проводяться вже четвертий рік поспіль, і кожного року стають все більш популярними та масовішими. Учасники змагаються в двох вікових категоріях – 11-й клас і молодші та 9-й клас та молодші. У змаганнях беруть участь як юнаки, так і дівчата. Кожен заклад освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад представив свої команди, щоб помірятися силою, вміннями та навичками з суперниками. 

Тож побажаємо всім учасникам волейбольного турніру впертої, безкомпромісної боротьби, віри в свої сили та перемоги. Переможці представлятимуть наше місто на другому, обласному етапі.
Додав: News | Переглядів: 48 | | Дата: 28.12.2019

.

Додав: News | Переглядів: 45 | | Дата: 28.12.2019

Днями завершився пілотний проєкт добровільної сертифікації вчителів початкової школи. 705 учасників із 857 успішно пройшли випробування. Це освітяни, що не побоялись прийняти виклик і вирушити назустріч змінам, саморозвитку й удосконаленню.

У числі педагогів, що випробували свої сили й успішно пройшли сертифікацію, - учитель початкових класів Коломийського ліцею 2, що водночас є директором Католицької школи святого Папи Івана Павла ІІ Луцак Галина Петрівна. 

Етапи сертифікації включали вивчення практичного досвіду, самооцінювання шляхом створення портфоліо та незалежне тестування з метою аналізу фахових знань.

Ми поцікавились у Галини Петрівни, які загальні враження від сертифікації і чи важко було подолати бар‘єр. 

«У кожного були якісь власні очікування, які або справджувалися або ні, - відповідає пані Галина. - Та, зрештою, все позаду. Якщо є вчителі, яких зацікавив процес, які хотіли б спробувати свої сили, від себе раджу- йти. Тим паче, що Вам, впевнена, вже буде де в чому легше... Щодо вивчення практичного досвіду, то якщо Ви працюєте добросовісно, а не просто відбуваєте години, впевнена, що це буде помічено експертами. Тестування - тут у кожного своя думка, але всі були в однакових умовах. Мала можливість відчути себе в ролі учня, який складає ЗНО. Було цікаво. Завдання насправді доволі значні за обсягом, тому працювала всі 3 години без перепочинку, та собою задоволена. Створення портфоліо - мабуть, найлегший етап, бо часу на це буде найбільше. Звісно, Ви можете погоджуватися зі мною або ні. Зрештою, кожен у житті сам для себе обирає шлях. Не шкодую. І, думаю, що піду ще...»

Тож побажаємо нашому першопрохідцю Галині Петрівні подальших успіхів, руху вперед і натхнення! Також сертифікація дозволяє позачергово атестуватись, а матеріальною винагородою для добровольців буде встановлення з 1 січня 2020 року 20 відсотків надбавки до посадового окладу протягом 3-х наступних років. Гарна мотивація для розвитку та самовдосконалення!
Додав: News | Переглядів: 41 | | Дата: 28.12.2019

Успішно завершився фінальний обласний конкурс учнівських проєктів «Я – громадянин України». У конкурсі взяло участь 37 учнівських проєктів закладів освіти, переможців міських та районних етапів. Представники Коломиї, учні Коломийського ліцею №9 з проєктом «Ко-Ко» (Компостування Коломия) зайняли почесне перше місце. 

Щиро вітаємо переможців і бажаємо нових звершень!
Додав: News | Переглядів: 42 | | Дата: 28.12.2019

Завершився І (відбірковий ) етап Шкільного турніру з футзалу «Кубок НФК «УРАГАН» серед учнів 5 класів закладів загальної середньої освіти м. Коломиї та приєднаних сільських територіальних громад, який проходив в приміщенні ФОСК «Прикарпаття». 

У впертій боротьбі путівки в основний етап вибороли вісім команд. Серед них: ліцей №1 імені В. Стефаника, ліцей №2, ліцей №4 імені Сергія Лисенка, ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка, ліцей №6 імені Героя України Тараса Сенюка, ліцей №8, ліцей №9 та ліцей імені Михайла Грушевського.

Тож бажаємо перемог учасникам футзальних баталій в наступному етапі в лютому 2020 року.

 
Додав: News | Переглядів: 41 | | Дата: 28.12.2019