Вітаю Вас Гість!
Четвер, 04.03.2021, 02:50
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[23.03.2020][Термінові оголошення]
Оголошення про закриття тендеру
[20.03.2019][Листи Управління]
Про Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"
[18.02.2019][Накази Управління]
Всеукраїнський конкурс на кращий план-­конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів
[07.02.2019][Листи Управління]
Перелік міжнародних мовних іспитів результати
[05.02.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[30.01.2019][Накази Управління]
Про внесення змін до наказу від 28.12.2018р.№214-од "Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників"
[30.01.2019][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Коломийської міської ОТГ у лютому 2019
[18.01.2019][Поточні оголошення]
Щодо проведення вебінару до Дня безпечного Інтернету
[17.01.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[03.01.2019][Поточні оголошення]
Літній табір з олімпіадної математики для талановитих підлітків

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 175 176 »
Hour of Code – це безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед учнів шкіл за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. За час існування ініціативи в ній взяло участь понад 460 мільйонів школярів зі 180 країн!

Цього року ініціатива «Година коду» проходила з 9 по 13 грудня в рамках тижня комп’ютерних наук по всьому світу.

Впродовж тижня вчителі інформатики нашого міста провели уроки з програмування в рамках глобального руху Hour of Code. Діти впевнено виконували поставлені завдання, створювали свої невеликі ігри, отримали сертифікати та купу задоволення від процесу створення власного програмного продукту.

Дякуємо усім, хто долучився до ініціативи цього року та обов’язково приєднуйтесь до її проведення у наступному!
Додав: News | Переглядів: 80 | | Дата: 28.12.2019

12 грудня 2019 року стартував перший етап змагання з волейболу серед учнів закладів загальної середньої освіти «Шкільна волейбольна ліга України». Цього року вони проходитиме на площадках Коломийського ліцею № 6 імені Героя України Тараса Сенюка.

Такі змагання проводяться вже четвертий рік поспіль, і кожного року стають все більш популярними та масовішими. Учасники змагаються в двох вікових категоріях – 11-й клас і молодші та 9-й клас та молодші. У змаганнях беруть участь як юнаки, так і дівчата. Кожен заклад освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад представив свої команди, щоб помірятися силою, вміннями та навичками з суперниками. 

Тож побажаємо всім учасникам волейбольного турніру впертої, безкомпромісної боротьби, віри в свої сили та перемоги. Переможці представлятимуть наше місто на другому, обласному етапі.
Додав: News | Переглядів: 77 | | Дата: 28.12.2019

.

Додав: News | Переглядів: 80 | | Дата: 28.12.2019

Днями завершився пілотний проєкт добровільної сертифікації вчителів початкової школи. 705 учасників із 857 успішно пройшли випробування. Це освітяни, що не побоялись прийняти виклик і вирушити назустріч змінам, саморозвитку й удосконаленню.

У числі педагогів, що випробували свої сили й успішно пройшли сертифікацію, - учитель початкових класів Коломийського ліцею 2, що водночас є директором Католицької школи святого Папи Івана Павла ІІ Луцак Галина Петрівна. 

Етапи сертифікації включали вивчення практичного досвіду, самооцінювання шляхом створення портфоліо та незалежне тестування з метою аналізу фахових знань.

Ми поцікавились у Галини Петрівни, які загальні враження від сертифікації і чи важко було подолати бар‘єр. 

«У кожного були якісь власні очікування, які або справджувалися або ні, - відповідає пані Галина. - Та, зрештою, все позаду. Якщо є вчителі, яких зацікавив процес, які хотіли б спробувати свої сили, від себе раджу- йти. Тим паче, що Вам, впевнена, вже буде де в чому легше... Щодо вивчення практичного досвіду, то якщо Ви працюєте добросовісно, а не просто відбуваєте години, впевнена, що це буде помічено експертами. Тестування - тут у кожного своя думка, але всі були в однакових умовах. Мала можливість відчути себе в ролі учня, який складає ЗНО. Було цікаво. Завдання насправді доволі значні за обсягом, тому працювала всі 3 години без перепочинку, та собою задоволена. Створення портфоліо - мабуть, найлегший етап, бо часу на це буде найбільше. Звісно, Ви можете погоджуватися зі мною або ні. Зрештою, кожен у житті сам для себе обирає шлях. Не шкодую. І, думаю, що піду ще...»

Тож побажаємо нашому першопрохідцю Галині Петрівні подальших успіхів, руху вперед і натхнення! Також сертифікація дозволяє позачергово атестуватись, а матеріальною винагородою для добровольців буде встановлення з 1 січня 2020 року 20 відсотків надбавки до посадового окладу протягом 3-х наступних років. Гарна мотивація для розвитку та самовдосконалення!
Додав: News | Переглядів: 65 | | Дата: 28.12.2019

Успішно завершився фінальний обласний конкурс учнівських проєктів «Я – громадянин України». У конкурсі взяло участь 37 учнівських проєктів закладів освіти, переможців міських та районних етапів. Представники Коломиї, учні Коломийського ліцею №9 з проєктом «Ко-Ко» (Компостування Коломия) зайняли почесне перше місце. 

Щиро вітаємо переможців і бажаємо нових звершень!
Додав: News | Переглядів: 70 | | Дата: 28.12.2019