Вітаю Вас Гість!
Субота, 23.11.2019, 01:46
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[20.03.2019][Листи Управління]
Про Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"
[18.02.2019][Накази Управління]
Всеукраїнський конкурс на кращий план-­конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів
[07.02.2019][Листи Управління]
Перелік міжнародних мовних іспитів результати
[05.02.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[30.01.2019][Накази Управління]
Про внесення змін до наказу від 28.12.2018р.№214-од "Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників"
[30.01.2019][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Коломийської міської ОТГ у лютому 2019
[18.01.2019][Поточні оголошення]
Щодо проведення вебінару до Дня безпечного Інтернету
[17.01.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[03.01.2019][Поточні оголошення]
Літній табір з олімпіадної математики для талановитих підлітків
[29.12.2018][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників у січні 2019 року

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 167 168 »

В Україні стартував пілотний проєкт із впровадження у школах системи соціально-емоційного та етичного навчання (СЕЕН або SEE Learning), яка не тільки розвиває м'які навички, але й має змінити атмосферу в школах та ставлення учнів до вчителів, навчання, один до одного та до самих себе. У програмі беруть участь 26 шкіл із 23 областей України. Серед них Коломийський ліцей №9. Матейчук Олена Володимирівна 2-6 жовтня пройшла тренінг з розробниками програми з Університету Еморі (США) та українськими експертами-консультантами проєкту у м. Харкові. Протягом року вчителі будуть займатися з дітьми за новими методиками, а вже наступного року долучитися до проєкту зможе будь-яка школа. Згодом планується підписання договору між Міністерством освіти та науки, Університетом Еморі та ініціаторами проєкту в Україні EdCamp Ukraine про впровадження СЕЕН на загальнонаціональному рівні. "Дитині у школі потрібна атмосфера дружності. Я знаю про це з власного досвіду, бо в моїй школі цього було мало. Ми маємо взаємини вчителя та дитини будувати не на страху і домінуванні, а на партнерстві, усвідомленні своїх і чужих емоцій. Саме тому ми підтримуємо програму СЕЕН” — пояснила Ганна Новосад.

Брендан Озава де Сільва, PhD, один із розробників програми SEE Learning пояснює її створення намаганням включити в освіту нові наукові дані про те, як працюють емоції, інтелект, розум людини.

Консультантом у розробці СЕЕН став автор книги "Емоційний інтелект", один із розробників СЕН, доктор Деніел Гоулман. Саме він і вигадав назву для програми: "Спочатку називали її просто СЕН 2.0, як робоча назва, як розвиток ідей Гоулмана. Але ж ми додали етику, тому сам доктор Гоулман запропонував відобразити це в імені нашого проєкту”, — пояснює Озава де Сільва. У EdCamp Ukraine визначають СЕЕН як програму, яка сприяє розвитку базових людських цінностей, системному та критичному мисленню, зосередженню уваги, запобіганню стресу й стійкості до нього, співпереживанню до себе й інших.

Розробники ж кажуть, що СЕЕН базується на трьох вимірах знань та компетенцій: усвідомленості, залученості та співпереживанні, які перетинаються між собою. Програму розробляли п’ять років, одночасно випробовуючи її елементи у 500 закладах освіти у всьому світі: у США, Індії, Бразилії, Великій Британії, Швеції, Швейцарії, Австралії та інших країнах.Результатом стане порівняння показників успішності наприкінці року, а також рівня булінгу, загального задоволення учнівства, отримання радості від навчання у школах з СЕЕН та у школах, де ця програма не практикується.

Зараз вже готові навчальні програми для початкової та середньої шкіл, розробляється програма для старшої школи.

"У вчителів є різні можливості використати це. Можна виділити для цього окремий урок, або ж розкладати на окремі навички та використовувати в різних предметах, можна використовувати так звані "години спілкування”, або навіть 5-хвилинні практичні вправи — у нас для всіх варіантів є методичні матеріали”, — пояснює старша розробниця СЕЕН Кріста Тінарі.

Додав: Адміністратор | Переглядів: 17 | | Дата: 15.10.2019

11 жовтня 2019 року на базі Коломийського ліцею № імені В.Стефаника проведено міський огляд-конкурс стройової пісні та строю учнівської молоді, присвяченого Дню захисника України, Дню українського козацтва та 77-ї річниці створення Української Повстанської Армії, метою якого є виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, вшанування пам’яті борців за волю і незалежність України, визначення кращого вишколу команд навчальних закладів. У даному заході прийняли участь команди-взводи десяти закладів загальної середньої освіти міста.   Команди-взводи демонстрували чіткість та правильність подання військових команд, виконання стройового кроку, виконання маршової пісні, однострій. Членами журі було відзначено високий рівень вишколу команд-взводів та технічну майстерність учасників.За підсумками протоколів журі визначено переможців: 
І місце – команда-взвод Коломийського № 9; 
ІІ місце – команда Коломийського ліцею № 6 імені Героя України Тараса Сенюка; 
ІІІ  місце – команда Коломийського ліцею № 1 імені В.Стефаника. 

Переможців нагороджено грамотами управління освіти Коломийської міської ради, сертифікатами на придбання цінних подарунків та булавами, символом козацької мужності. Вітаємо переможців огяду-конкурсу стройової пісні та строю!
Додав: News | Переглядів: 18 | | Дата: 11.10.2019

Традиційно першої неділі жовтня, коли падає осіннє листя і мережить землю дрібний дощик, освітяни відзначають своє професійне свято. Цьогоріч урочистості відбувалися 4 жовтня в приміщенні МПК «Народний дім». 

Освітянська родина міста одержала Боже благословення від декана Української православної церкви Коломиї о. Василія Мізюка, який влучно зазначив, що «учитель – це спосіб життя». 

Щирі вітання й побажання, слова вдячності й поваги з нагоди професійного свята звучали від заступників міського голови Володимира Бойцана та Романа Остяка, начальника управління освіти Коломийської міської ради Любомира Бордуна, голови профспілкового комітету Віри Пилипчук

 

Освітяни потребують особливої подяки, розуміння, визнання їхньої нелегкої праці, бо віддають дітям свій, час, талант, тепло й любов. Тому святковий захід був багатий на відзнаки, грамоти та нагороди. 

Зокрема, подякою Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України нагороджено головного спеціаліста управління освіти Коломийської міської ради Яворську Олесю Василівну.
Спільною грамотою голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради за високий професіоналізм, сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток освіти Івано-Франківщини та з нагоди Дня працівників освіти відзначено директора Коломийської гімназії №7 Якубовську Оксану Ярославівну

 

Відзнаками міського голови за багаторічну сумлінну працю на освітянській ниві, вагомий внесок у справу навчання і виховання молодого покоління нагороджено: 
  • Стефурак Мирославу Іванівну, директора закладу дошкільної освіти №3 «Берізка»;        
  • Курчій Світлану Василівну, заступника директора з навчально-виховної роботи ліцею №9; 
  • Курдибан Світлану Богданівну, учителя англійської мови ліцею №4 імені Сергія Лисенка; 
  • Апостолюк Оксану Василівну, провідного економіста централізованої бухгалтерії управління освіти;
  • Отрощенко Марію Василівну, колишнього методиста інформаційно-методичного центру. 
Загалом грамотами міського голови нагороджено 50 освітян міста. 

Спільною грамотою департаменту освіти, науки і молодіжної політики облдержадміністрації і обласного комітету профспілки працівників відзначено Ільчук Олесю Володимирівну

10 працівників освіти відзначено грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Грамотами обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України нагороджено 4-х освітян. 

Сердечні й радісні привітання працівникам освіти звучали від вихованців закладу дошкільної освіти №3 «Берізка», учнів ліцею №9, танцювального ансамблю бального танцю «Квіти надії» під керівництвом Надії Колісник. Пісенне вітання педагогам подарувала учениця ліцею №1 імені Василя Стефаника Уляна Струк.

 

Справжньою родзинкою святкового дійства став дует у складі соліста Івано-Франківської обласної філармонії Василя Михайловича та лауреатки багатьох конкурсів і фестивалів Вікторії Ватащук.  

 

 
Додав: News | Переглядів: 21 | | Дата: 04.10.2019

Дорогі освітяни! 

Щиро вітаємо з професійним святом! Нехай буде гідно оцінена Ваша самовіддана праця, вклад у розвиток особистості й формування нового покоління, відповідальне й виважене ставлення до покликання, безкорисливе добро й життєва мудрість, повсякчасна творчість і безмежна терплячість!!!

Бажаємо Вам душевного спокою, задоволення від улюбленої справи, здійснення мрій, любові й вдячності від людей, тепла й затишку в домівках!!!


Додав: News | Переглядів: 20 | | Дата: 04.10.2019

Працівники закладів дошкільної освіти Коломийської міської ради та приєднаних територіальних громад відзначили своє професійне свято. 

25 вересня на базі Надвірнянського дошкільного закладу освіти «Квітка Карпат» відбулося святкування, організоване Департаментом освіти і науки Івано-Франківської міської ради. На заході нагородили музичного керівника Коломийського закладу дошкільної освіти № 7 «Росинка»  Ольгу Захарук. 

 

26 вересня працівники дошкільної освіти Коломийської міської ради та приєднаних територіальних громад урочисто відсвяткували у музеї історії міста Коломиї. Лунали пісні, звучали привітання від вихователів та вихованців! Усіх присутніх привітав та нагородив грамотами управління освіти начальник Любомир  Бордун. 27 вересня в Київському палаці дітей та юнацтва відбулося святкування, приурочене Всеукраїнському Дню дошкілля. На урочистостях побували директори Коломийських ЗДО Ірина Липка та Тетяна Фенин. Присутніх привітала міністр освіти і науки України Ганна Новосад,  яка подякувала всім працівникам дошкілля за важливу і нелегку працю. «На мою думку, нашим спільним завданням має стати зміна сприйняття дошкілля як чогось другорядного, адже воно є початком дороги кожної дитини в освіті», – слушно зауважила міністр. 

 

 Ще раз вітаємо всіх працівників, причетних до дошкільної освіти, зі святом!!! 
Додав: News | Переглядів: 22 | | Дата: 30.09.2019