Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 04.08.2020, 05:28
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[23.03.2020][Термінові оголошення]
Оголошення про закриття тендеру
[20.03.2019][Листи Управління]
Про Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"
[18.02.2019][Накази Управління]
Всеукраїнський конкурс на кращий план-­конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів
[07.02.2019][Листи Управління]
Перелік міжнародних мовних іспитів результати
[05.02.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[30.01.2019][Накази Управління]
Про внесення змін до наказу від 28.12.2018р.№214-од "Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників"
[30.01.2019][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Коломийської міської ОТГ у лютому 2019
[18.01.2019][Поточні оголошення]
Щодо проведення вебінару до Дня безпечного Інтернету
[17.01.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[03.01.2019][Поточні оголошення]
Літній табір з олімпіадної математики для талановитих підлітків

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 175 176 »
З 18 по 22 листопада в Кривому Розі відбувався фінальний етап ХVІІІ Всеукраїнського турніру юних інформатиків, у якому змагалися 17 команд з десяти областей України (Харків, Київ, Дніпро, Закарпатська обл., Хмельницький, Волинська обл., Житомир, Кривий Ріг, Донецьк). Коломию представляла команда «Kolomyika Dynamics», до складу якої увійшли учні Коломийського ліцею ім. М. Грушевського та Коломийського ліцею №1 ім. Василя Стефаника (Андрій Филипюк (капітан команди), Максим Михасюта та Іван Золотарьов).- Розкажіть про турнір. З яких етапів він складався? Який з них найважчий і чому?

Іван Золотарьов:
Турнір складається з трьох етапів: розробка програмного забезпечення (домашнє завдання) та його захист, розробка примітивної гри за наданим технічним завданням за 5 годин і вирішення олімпіадних задач. Вочевидь, найоб’ємнішим і відповідно найважчим є перший етап. Він має найбільшу вагу в загальному оцінюванні, а його завдання треба виконувати впродовж тривалішого часу у порівнянні з двома іншими.

Андрій Филипюк:
А ще у першому етапі потрібно за короткий час встигнути розказати все про великий проєкт та ще і його продемонструвати.

- Це вже другий Всеукраїнський турнір, у якому ви берете участь. Що для вас змінилось цього року?

Андрій Филипюк:
Небагато, майже все те саме. Хіба що цього року зайняли 4 місце, і нам зовсім трішки не вистачило до третього.

Іван Золотарьов:
Перше, що впало в очі, – це величезна різниця в завданнях. Вони значно ускладнились, проте це зробило турнір цікавішим. І звісно, місце проведення. Якщо минулого року все відбувалось у добре знайомому Івано-Франківську, то цього року ми їхали у зовсім нове для нас місто, до іншої частини України.- Як вам Кривий Ріг?

Андрій Филипюк:
Особисто мені сподобався: довге, просторе, динамічне місто, у якому багато цікавих закладів та парків - зелених зон для відпочинку мешканців.
Іван Золотарьов:
Популярний серед місцевих жителів афоризм: «Кривий Ріг – місто, довжиною в життя» гарно описує всю його сутність. Кривий Ріг й буквально дуже довге місто: 85 км з півночі на південь. А в переносному значенні: його історія – історія розвитку одного з найбільших промислових центрів України, яка хоч і не є доволі тривалою, однак має безліч цікавинок та захопливих подій. Кривий Ріг є типовим пострадянським індустріальним простором, який водночас має певний урбаністичний шарм.

Своїми враженнями також поділилась Ніна Филипюк (керівник команди у фінальному етапі): «У таких турнірах важливим є не тільки організація самого турніру, а й дозвілля. Адже діти повинні не тільки працювати, а й гарно відпочивати. Для цього організатори зробили все можливе. Екскурсія містом була чудовою. Ми відвідали єдину в Україні 3D-відеогалерею Міського історико-краєзнавчого музею. Під найбільшим у світі квітковим годинником побудована галерея, де демонструють ролики про історію Кривого Рогу та самої України. Прогулялись кварталами Кривого Рогу (їх близько 200). Цікаво, що жителі міста не можуть сказати, де знаходиться той чи інший квартал».Галина Максим'юк (тренер та керівник команди на обласному етапі): «Хочемо подякувати за підтримку компанію SoftServe, IT-компанію ABillS та Андрія Гулая»
Додав: News | Переглядів: 36 | | Дата: 28.12.2019

Інформаційно-методичний центр управління освіти Коломийської міської ради підбив підсумки ІІ (міського) етапу обласного конкурсу іграшок-сувенірів. Участь у конкурсі взяли заклади позашкільної освіти (Коломийський будинок дитячої та юнацької творчості та Коломийський навчально-виробничий центр творчості учнівської молоді) та загальної середньої освіти міста Коломиї та приєднаної територіальної громади (Коломийський ліцей імені М.Грушевського, Коломийський ліцей №1 імені В.Стефаника, Коломийський ліцей №3, Коломийський ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка, Коломийський ліцей №8, Коломийська гімназія №10, Товмачицький ліцей Коломийської міської ради та Саджавський ліцей Коломийської міської ради). Дитячі роботи були представлені в трьох вікових категоріях та у двох номінаціях - традиційна й сучасна іграшка.

Творчі роботи були виконані в різноманітних техніках з різних матеріалів. Кращі роботи подано на ІІІ (обласний) етап конкурсу. Бажаємо юним талантам перемоги в обласному етапі конкурсу!!!Розвивайте свій творчий потенціал та втілюйте в життя нові ідеї!

 
Додав: News | Переглядів: 32 | | Дата: 28.12.2019

Адаптаційний період - серйозне випробування як для малюків, їхніх батьків так і для вихователів.26 листопада у Коломийському закладі дошкільної освіти №7 «Росинка» відбулось методичне об’єднання для вихователів груп дітей раннього віку. Зустріч проходила у формі семінару-практикуму. Вихователі активно працювали над питаннями, які допоможуть якомога краще зрозуміти причини виникнення труднощів з адаптацією у дітей раннього віку та знайти шляхи подолання або зменшення їх через впровадження інноваційних педагогічних технологій та нових форм і методів роботи.

 
Додав: News | Переглядів: 38 | | Дата: 28.12.2019

Казка для дитини – це радість, щасливий сміх, безліч позитивних емоцій, а весела і усміхнена дитина – щаслива дитина. 22 листопада в НВК І ступеня №20 «Світлячок» відбулося засідання методичного об'єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти м. Коломиї та приєднаних територіальних громад.
Музичний керівник – Марія Несторівна Фірманюк з вихователями середньої групи «Бджілка» Захарко Інною Іванівною і Кабалюк Надією Василівною та головними героями (діти середньої групи), подарували гостям казочку «Кіт Хвалько» за мотивами української народної казки «Пан Коцький». Діти зачарували виконанням ролей, вміло перевтілювались в казкових героїв. Гості поринули в казковий світ, відчувши їхні переживання, емоції, перетворюючи перегляд казки на феєрію вражень.


Додав: News | Переглядів: 38 | | Дата: 28.12.2019

Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися.Педагоги НВК І ступеня №20 «Світлячок» з 18.11 по 22.11 провели кольоровий тиждень.Розпочали з понеділка — зеленого дня. Відтак вівторок присвятили червоному кольору, середу — жовтому, а четвер — синьому. Ці кольори для проведення заходу обрали невипадково. Здебільшого саме їх діти дошкільного віку вважають своїми улюбленими. У п’ятницю ж влаштували різноколірний день.
Перед початком кольорового тижня педагоги підготували необхідне обладнання. Насамперед подбали про колірне оформлення інтер’єру групової кімнати — повітряні кульки, листочки, стрічки, квіти, тощо. У пригоді стали також площинні геометричні фігури, ілюстрації.
Жвавий інтерес у дошкільників викликало їхнє вбрання, адже всі вони мали елементи одягу однакового забарвлення.Для пізнавального розвитку впродовж кожного дня кольорового тижня вихователі у роботі з дітьми використовували дидактичні та словесні ігри, вправи, бесіди.
Кольоровий тиждень став яскравою подією для малят.

 
Додав: News | Переглядів: 48 | | Дата: 28.12.2019