Вітаю Вас Гість!
Середа, 15.07.2020, 12:07
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Меню сайту

Навчальні заклади

Статистика сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вхід

Логін:
Пароль:

Останні оголошення

[23.03.2020][Термінові оголошення]
Оголошення про закриття тендеру
[20.03.2019][Листи Управління]
Про Всеукраїнську премію "Диво-Дитина"
[18.02.2019][Накази Управління]
Всеукраїнський конкурс на кращий план-­конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів
[07.02.2019][Листи Управління]
Перелік міжнародних мовних іспитів результати
[05.02.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[30.01.2019][Накази Управління]
Про внесення змін до наказу від 28.12.2018р.№214-од "Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників"
[30.01.2019][Накази Управління]
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Коломийської міської ОТГ у лютому 2019
[18.01.2019][Поточні оголошення]
Щодо проведення вебінару до Дня безпечного Інтернету
[17.01.2019][Листи Управління]
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад
[03.01.2019][Поточні оголошення]
Літній табір з олімпіадної математики для талановитих підлітків

Корисні посилання

Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 175 176 »
21 листопада на базі Івано-Франківського ІППО вчителі української мови Дячук Світлана Іванівна (Коломийський ліцей №9) та Матвійчук Людмила Романівна (Коломийський ліцей №4) відвідали майстер-клас "Як інтегрувати медіаграмотність в уроки української мови і літератури: практикум" Оксани Волошенюк, менеджерки Академії української преси. Лекторка з Києва цікаво й доступно проаналізувала сучасний медіапростір, наголосила на важливості медіаосвіти, провела з присутніми кілька тестів на визначення рівня медіаграмотності. Актуальність зустрічі в тому, що в сучасних програмах з української мови одна зі змістових ліній - "Досліджуємо медіа". Родзинкою зустрічі стала прем'єра мультфільму "Цар Плаксій та Лоскотон" (тема уроку української літератури у 5 класі), яка емоційно відгукнулась у серцях присутніх.


Додав: News | Переглядів: 31 | | Дата: 28.12.2019

21 листопада психологи закладів дошкільної освіти були учасниками тренінгу "Емоційна та комунікативна компетентність", який провела психолог "Карітасу" Коломийської єпархії Уляна Семенюк. Працювали з образами та страхами, візуалізували на тему "дитинство". Робота супроводжувалася сильними і несподіваними емоціями.Завершили на позитиві з ресурсними рішеннями та висновками.


Додав: News | Переглядів: 28 | | Дата: 28.12.2019

20 листопада заступники директорів закладів освіти взяли участь у семінарі "Емоційне вигорання та мобінг: причини та шляхи профілактики", проведеному професором кафедри загальної та експериментальної психології Прикарпатського університету Гасюк Мирославою Богданівною.

Мирослава Богданівна детально розглянула стадії емоційного вигорання та особливості розподілу енергії по життєвих сферах; ознайомила учасників з практичними сучасними підходами у психології управління та дала цінні рекомендації по роботі з педагогами закладів освіти. Торкнулися також і проблем раціонального розподілу часу по шкалі важливих і термінових завдань та захисту від маніпуляцій з боку підлеглих, що є необхідними умовами профілактики емоційного вигорання.Розглянули види та причини мобінгу в колективі та шукали можливості виходу з таких ситуацій.

Було ресурсно і натхненно!

 
Додав: News | Переглядів: 44 | | Дата: 28.12.2019

20 листопада 2019 р. відбулося завершальне випробування І етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року -2020" у номінації "Початкова освіта".Всі учасниці конкурсу продемонстрували фахову, методичну, психолого-педагогічну компетентності: володіння навчальним матеріалом відповідно до вимог Нової української школи, викладення теми уроку на засадах педагогіки партнерства, використання в освітньому середовищі інноваційних педагогічних технологій, володіння сучасними ІКТ.


Додав: News | Переглядів: 35 | | Дата: 28.12.2019

Найкращий спосіб прищепити дітям любов до Батьківщини, до традицій – це знайомити їх зі звичаями та обрядами нашого народу з дитинства. Діти переймають від дорослих багатство та красу рідної мови, відчуття прихильності та симпатії до духовності свого народу, збагачують свій досвід новими для них знаннями й враженнями. Ось у такому руслі 15 листопада у ЗДО №3 «Берізка» відбулось методичне об’єднання музичних керівників міста, де вони мали змогу переглянути свято під назвою «Етно-паті на українській хаті», яке підготували музичний керівник Пастернак О.Й. та вихователі старшої групи №10 «Капітошка» Лукасевич Я.П. та Луцик Л.О. На святкових вечорницях звучало багато пісень, смішинок, віршів, були танці, ігри, гра на музичних інструментах, веселі забави, діти відпочивали та розважались.

Після побаченого учасники методичного об’єднання взяли активну участь в обговоренні, дали високу оцінку роботі музичного керівника та вихователів, а також відмітили злагодженість та підтримку усього колективу закладу.
Додав: News | Переглядів: 39 | | Дата: 28.12.2019