[23.03.2020] | [Термінові оголошення] |
Оголошення про закриття тендеру |
[20.03.2019] | [Листи Управління] |
Про Всеукраїнську премію "Диво-Дитина" |
[18.02.2019] | [Накази Управління] |
Всеукраїнський конкурс на кращий план-конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів |
[07.02.2019] | [Листи Управління] |
Перелік міжнародних мовних іспитів результати |
[05.02.2019] | [Листи Управління] |
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад |
[30.01.2019] | [Накази Управління] |
Про внесення змін до наказу від 28.12.2018р.№214-од "Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників" |
[30.01.2019] | [Накази Управління] |
Про відрядження на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників Коломийської міської ОТГ у лютому 2019 |
[18.01.2019] | [Поточні оголошення] |
Щодо проведення вебінару до Дня безпечного Інтернету |
[17.01.2019] | [Листи Управління] |
Керівникам закладів освіти міста та приєднаних сільських територіальних громад |
[03.01.2019] | [Поточні оголошення] |
Літній табір з олімпіадної математики для талановитих підлітків |
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови: - Суботяк Богдану, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель: Крилюк Оксана Степанівна)- ІІ місце; - Лесюк Христину, ученицю 10 класу "Школа-природничо-математичний ліцей" (вчитель: Дячук Світлана Іванівна)- ІІ місце; - Кіцанюк Олесю, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вчитель: Шевчук Лариса Михайлівна) - ІІ місце; - Щавінську Арсенію, ученицю 8 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель: Щепан Оксана Миколаївна) - ІІ місце; - Любенко Ольгу, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 ім. О. Пушкіна (вчитель: Любенко Галина Романівна) - ІІІ місце; |
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови: - Гопчак Анастасію, ученицю 10 класу СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника (вчитель: Дмитерко Марія Романівна)- ІІ місце; - Тимків Соломію, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель: Іванюк Святослава Михайлівна)- ІІІ місце; - Федаш Тетяну, ученицю 9 класу СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника (вчитель: Сіщук Галина Михайлівна) - ІІІ місце; - Буряк Олену, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вчитель: Іванюк Святослава Михайлівна) - ІІІ місце; - Боднарук Таїсію, ученицю 11 класу СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника (вчитель: Никипанчук Леся Василівна) - ІІІ місце;
Додав: Рудик_ТМ |
Переглядів: 411 |
|
Дата: 09.02.2015
|
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики: - Малярчука Романа, учня 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вчитель: Ількевич Володимир Антонович)- ІІ місце; - Мочернюка Данила, учня 10 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель: Лазор Ольга Ярославівна)- ІІІ місце;
Додав: Рудик_ТМ |
Переглядів: 327 |
|
Дата: 09.02.2015
|
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії: - Порожнюка Олега, учня 11 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель: Матковська Любов Михайлівна)- ІІ місце; - Вердиша Максима, учня 10 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель: Матковська Любов Михайлівна)- ІІ місце; - Михайлюка Володимира, учня 8 класу НВК № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей (вчитель Якуб’як Ганна Василівна) - ІІ місце; - Угринчука Віталія, учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 8 ім. О. Пушкіна (вчитель: Іванішин Леся Степанівна) - ІІІ місце; - Баняс Марію, ученицю 9 класу СШ І-ІІІ ст. № 1 ім. В. Стефаника (вчитель: Левицька Марія Василівна) - ІІІ місце;
Додав: Рудик_ТМ |
Переглядів: 361 |
|
Дата: 05.02.2015
|
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики: - Мочернюка Данила, учня 10 класу гімназії ім. М. Грушевського (вчитель: Кольцюк Валерій Дмитрович) - ІІ місце; - Собчинського Андрія, учня 9 класу ЗОШ І-ІІ ст. № 10 (вчитель: Вигнанець Ольга Іванівна) - ІІІ місце;
Додав: Рудик_ТМ |
Переглядів: 333 |
|
Дата: 05.02.2015
|